Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Listy kandydatów do Rady Powiatu Giżyckiego

2018-09-20 10:32:38 (ost. akt: 2018-09-20 10:55:51)

Autor zdjęcia: SK

Na stronach PKW opublikowano listy kandydatów do Rady Powiatu Giżyckiego. Mieszkańcy powiatu będą głosować w trzech okręgach: Okręg nr 1 — Miasto Giżycko, Okręg nr 2 — Gmina Giżycko, Miasto i Gmina Ryn, Okręg nr 3 — Gminy: Kruklanki, Miłki, Wydminy.

OKRĘG NR 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KIRSON Sabina Wanda lat 65 Giżycko
2 FILIPKOWSKA Renata Stanisława 44 Gajewo
3 LECZYCKA Anna 47 Sulimy
4 TARARA Dorota 41 Giżycko
5 ANISZEWSKI Tomasz Paweł 34 Sulimy
6 SAKOWSKI Wiesław 54 Giżycko
7 PIECH Grzegorz 60 Giżycko
8 HRYNIEWICKI Marek 48 Giżycko
9 SIERGIEJ-TODRYK Urszula Agata 38 Giżycko
10 GROCHOCKA Dorota 29 Giżycko
11 MAGURA Dariusz 44 Giżycko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STRAŻEWICZ Wacław Jan lat 66 Giżycko
2 ALESZCZYK-JUREK Alina 62 Giżycko
3 AMBROZIAK Kazimierz 67 Giżycko
4 BOROWSKI Jarosław Lucjan 53 Giżycko
5 CICHOCKA Ewa 49 Giżycko
6 ŁBIK Jolanta 52 Giżycko
7 ŁYDZIŃSKI Stanisław Wiesław 53 Piękna Góra
8 MIEDZIANOWSKA-KONOPKA Wioleta Renata 31 Giżycko
9 OSTROWSKA Ewa 45 Giżycko
10 SAKOWSKA Justyna Paulina 28 Giżycko
11 SMOLEŃSKI Mieczysław 68 Giżycko


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DRZAŻDŻEWSKI Mirosław Dariusz lat 57 Giżycko
2 KUROWICKA Beata Barbara 56 Giżycko
3 PIOTROWSKI Mariusz 59 Giżycko
4 NIEZBECKI Grzegorz 49 Giżycko
5 RATKIEWICZ Beata 40 Giżycko
6 MIEŃKO Marian 57 Giżycko
7 FURSEWICZ Artur Janusz 49 Giżycko
8 SKRZYPCZYK Krzysztof 59 Giżycko
9 CABAN Wojciech Krzysztof 57 Giżycko
10 DARAŻ Anna Małgorzata 43 Giżycko
11 CHRAPOWICKA Krystyna 52 Giżycko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁOŻYŃSKI Jacek lat 53 Giżycko
2 NALEŻYTY Lidia Ina 58 Grajwo
3 SZMIT Tomasz Edward 44 Giżycko
4 ROGALA Bożena 57 Giżycko
5 SIEDLECKA Jolanta Ewa 61 Giżycko
6 MORO Leszek Jerzy 66 Gajewo
7 KEMPSKA Aleksandra Elżbieta 67 Giżycko
8 ŁEMPICKI Mariusz Henryk 50 Giżycko
9 ŁACH Andrzej 52 Gajewo
10 MICHALICHA Beata Gabriela 31 Giżycko
11 BUNKOWSKI Ireneusz Grzegorz 55 Giżycko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRYSIUK Jan lat 62 Wydminy
2 ZAJĄCZKOWSKI Leonard 70 Giżycko
3 SZOSTKOWSKI Tomasz 50 Giżycko
4 SUBOCZ-HOŁUBOWICZ Ewa 54 Wilkasy
5 ANSZCZAK Monika 36 Giżycko
6 KROPIELNICKA Barbara Krystyna 66 Marcinowa Wola
7 SZOSTAK Jakub 20 Kruklanki
8 ŚWIĘS Stefan 75 Giżycko
9 WŁODKOWSKI Antoni 62 Giżycko
10 GEMBAL Sandra Ewa 18 Ryn Kolonia
11 HALIASZ Agnieszka 31 Giżycko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRĄDZKI Paweł lat 31 Wydminy
2 KOWALCZYK Dariusz 45 Giżycko
3 ROMANOWSKA-WOJTKÓW Marzena 44 Giżycko
4 KRAWIEC Marlena 43 Giżycko
5 LEMECHA Marian Mirosław 73 Giżycko
6 CUMANIS Dymitris 47 Giżycko
7 LUDWISZEWSKA Regina 46 Giżycko
8 WALENDZIAK Monika 34 Giżycko
9 WAGNER Urszula Danuta 33 Giżycko
10 STABIŃSKI Mirosław Janusz 61 Giżycko
11 KRALKOWSKA Krystyna 71 Giżycko

OKRĘG NR 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GRYGIANIEC Dorota Agata 46 Gajewo
2 KWIATEK Piotr Mirosław 54 Bystry
3 MAZIARZ Ewa Beata 48 Bogaczewo
4 ADAMCZYK Arkadiusz Adam 43 Kąp
5 JANOWSKA Renata 59 Sterławki Wielkie
6 WRÓBEL Antoni Jarosław 60 Spytkowo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DWORAK Anna 54 Spytkowo
2 POŻAROSZCZYK Jacek 41 Ławki
3 PRZYMORSKA Jolanta 51 Ryn
4 SIEMASZKO Marianna 59 Bystry
5 SIEROŃSKI Mateusz Andrzej 28 Wilkasy
6 STAŃCZYK Mirosław Stanisław 63 Ryn

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KARPIŃSKI Józef 71 Ryn
2 MILBRAT-PYŻYŃSKA Magdalena 58 Ryn
3 DADEŁŁO Henryk 64 Bystry
4 MALISZEWSKA Justyna 41 Bystry
5 KOWALSKI Mirosław Stanisław 63 Ryn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWAKOWSKI Mirosław Kazimierz 60 Gajewo
2 ŚWIDER Zdzisław 63 Ryn
3 DUSZYŃSKA Anna 46 Gajewo
4 KULEJ Joanna Natalia 37 Gajewo
5 MIKOSZA Marta 36 Ryn Kolania
6 CYRULIŃSKI Sebastian 32 Sterławki Małe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIENKIEWICZ Bogusława 52 Wilkasy
2 BOGDAŃSKI Cezary Karol 51 Kożuchy Wielkie
3 KOZIOŁ Wojciech Tomasz 46 Ryn
4 KOZIOŁ Renata 37 Ryn


OKRĘG NR 3

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DOLECKA Maria Teresa lat 60 Wydminy
2 GĄSIOR Stanisław Grzegorz 56 Kruklanki
3 KRUSZEWSKI Wojciech 47 Miłki
4 KULPIŃSKA-MEJOR Ewa Elżbieta 59 Talki
5 RAMOTOWSKI Ignacy Ludwik 68 Marcinowa Wola
6 SKRYPOCZKA Anna 47 Gawliki Wielkie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŁĘPICKA-GIJ Monika lat 43 Wydminy
2 WŁODZIMIERSKI Marian Feliks 70 Kruklanki
3 TECH Bogdan Andrzej 31 Giżycko
4 GIZA Aleksandra 51 Boćwinka
5 MACINA Karolina Patrycja 26 Staświny
6 STEFANIAK Roman 67 Wydminy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WATKOWSKA Ewa 53 Kleszczewo
2 KASZUCKI Mateusz 28 Kruklanki
3 KASPEREK Krzesław Jan 57 Rydzewo
4 NOWOSIELSKI Krzysztof 59 Giżycko
5 NOWIK Marianna 74 Giżycko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZOSTAK Izabela Kamila 42 Kruklanki
2 STIELOW Teresa Grażyna 64 Wydminy
3 KROPIELNICKI Marek 76 Marcinowa Wola
4 TYTŁA Monika Sylwia 35 Wyszowate
5 ŁUCAŚ Eugeniusz Michał 60 Miłki
6 JERZYKOWSKI Adam 47 Mazuchówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA KOALICJA GIŻYCKO
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANUSZKIEWICZ Elżbieta 45 Wydminy
2 PIEŃKOSZ Robert 43 Kruklanki
3 SĘKOWSKA Małgorzata Helena 57 Lipińskie
4 ŁUCKO Eugeniusz 70 Kruklanki
5 SZOT Jacek Stanisław 67 Siedliska
6 KORYTKO Grażyna Barbara 63 Miłki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (13) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. szukajacy #2601889 | 83.9.*.* 14 paź 2018 18:37

    a dlaczego w wydaniu gazety giżyckiej niebyło informacji o kandydatach z PIS-u?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. WoodyAllen #2586114 | 89.229.*.* 22 wrz 2018 11:11

    Wacław Mumia ma szansę siedzieć w tej Radzie Powiatu dłużej niż władca starożytnego Egiptu Pepi II Który rządził przez 94 lata ...

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Edek z tira #2585974 | 31.135.*.* 22 wrz 2018 08:05

    Niektórzy to rodzinami się pchają do koryta.....i ten wiek podeszły zajeżdża demencją....

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. kazik #2585285 | 83.9.*.* 21 wrz 2018 12:30

    A to ciekawostka? szef szefów nie kandyduje do powiatu? czyżby GIŻYCKIE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE ma nowego szefa?

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. Dezerter #2585127 | 89.229.*.* 21 wrz 2018 09:38

    Po 50 - siątce to ludziska skażeni komuną i socjalizmem ... stawiajmy na młodych :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (13)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages