Niedziela, 17 listopada 2019. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

"Stówkę" schował do skarpetki. Myślał, że nikt się nie doliczy

2018-09-17 13:36:02 (ost. akt: 2018-09-17 13:42:18)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 49-latkowi, który w jednym z pubów ukradł plecak z zawartością pieniędzy, telefonu i dokumentów. Mężczyzna został zatrzymany zaraz po zdarzeniu, zwrócił pokrzywdzonej plecak ale bez jednej „stówki”, którą ukrył w skarpetce.

Oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kradzieży plecaka, w którym były pieniądze (1.100 złotych), telefon komórkowy i dokumenty. Sprawca kradzieży zaraz po zdarzeniu został ujęty przez znajomego pokrzywdzonej.

Funkcjonariusz, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia sprawdzili zawartość plecaka. Były tam dokumenty, telefon i pieniądze. Kiedy pokrzywdzona sprawdziła zawartość plecaka, okazało się, że brakuje jej jednej „stówki”. Po przeszukaniu 49 – latka okazało się, że mężczyzna „stówkę” ukrył w skarpetce, myśląc, że nikt się nie doliczy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. 49-latek ma na swoim koncie inne kradzieże. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages