Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Szukamy SuperPsa i SuperKota. Wyślij zdjęcie swojego pupila!

2018-07-31 08:00:00 (ost. akt: 2018-07-31 09:20:37)

Zwierzaki odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Często traktujemy je jak pozostałych domowników. Zgłoś pupila do konkursu. Poszukujemy SuperPsa i SuperKota.

Są naszymi przyjaciółmi. W smutku potrafią nas pocieszyć, są wierne, troskliwe i patrzą nam w oczy z ogromną miłością. No i szczerze się cieszą na nasz widok. Psy i koty – bo o nich tutaj mowa – w wielu domach są traktowane jak pozostali domownicy. Rasowe czy nie, potrafią nas w sobie rozkochać i być wspaniałymi przyjaciółmi. A ich historie... często chwytają za serce nawet największych twardzieli.

Teraz każdy opiekun psa i kota może podzielić się zdjęciem i historią swojego pupila. Zapraszamy do naszego plebiscytu „SuperPies i SuperKot”, który potrwa do 27.08.2018 r. Zdjęcia swoich psów i kotów mogą zgłaszać mieszkańcy naszego województwa. Zgłoszenia przyjmujemy do końca trwania plebiscytu.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia z imieniem psa lub kota na adres: internet@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska właściciela oraz telefonu kontaktowego. Zdjęcia psów i kotów zostaną zamieszczone w „Gazecie Olsztyńskiej”.Tytuły "Super Psa" i "Super Kota" zostaną przyznane zwierzętom, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.Fot. pixabay.com
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages