środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Mazury AirShow 2018 4-5 sierpnia

2018-07-20 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-20 13:56:06)
mazuryairshow 2018

mazuryairshow 2018

Autor zdjęcia: sk

Coraz bliżej do wielkiego podniebnego widowiska, czyli Mazury AirShow 2018. To wyjątkowe wydarzenie pod względem miejsca, atmosfery i atrakcji dla widzów. Zapraszamy 4-5 sierpnia na pokazy nad jezioro Niegocin.

Mazury AirShow to największe cywilne pokazy lotnicze w kraju, wyróżnione między innymi głównym trofeum w konkursie „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”, w kategorii najważniejsze wydarzenie, a także przez marszałka województwa certyfikatem marki regionalnej pn. „Produkt Warmia Mazury”.

To jedyne w swoim rodzaju pokazy w Polsce, gdzie brzegi jeziora stanowią naturalny amfiteatr dla publiczności, a lotnicze akrobacje odbywają się nad wodą i na wodzie. A to wszystko możemy oglądać całkowicie za darmo!

Każdego roku pokazy ogląda wielotysięczna publiczność: mieszkańcy Giżycka, turyści, goście przybywający z bliższych i dalszych okolic. W pierwszy weekend sierpnia nasze miasto jest dosłownie oblężone przez widzów Mazury AirShow.
Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku na pewno nie zabraknie niezastąpionego komentatora Tadeusza Sznuka (dziennikarza, prezentera, a także pilota). To dzięki jego fachowej informacji można zrozumieć, co się w czasie pokazów na mazurskim niebie dzieje.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages