Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

V Puchar Wyspy Giżyckiej

2018-07-11 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-11 12:48:24)
Puchar Wyspy Giżyckiej

Puchar Wyspy Giżyckiej

Autor zdjęcia: SK

Stowarzyszenie „Giżycko w Biegu”, MOSiR w Giżycku oraz Giżyckie Centrum Kultury i 15 Brygada Zmechanizowana zapraszają 15 lipca na V Puchar Wyspy Giżyckiej. Start (godz. 11) i meta (godz. 14) na placu w Porcie Ekomarina.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trasy: 21,0975 km, 10 km, 5 km nordic walking. Trasa wiedzie asfaltem, chodnikiem oraz ścieżkami szutrowymi lub podobnymi. Na trasie będą znajdowały się punkty kontrolne. Skrócenie trasy powoduje dyskwalifikację.

W ramach PWG odbędzie się Bieg Zawiszaka. Wezmą w nim udział zawodnicy pełniący służbę w Wojsku Polskim, będący funkcjonariuszami: Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej. Mundurowi wystartują na dystansie półmaratonu i 10 km, w kategorii mężczyzn i kobiet.

Limit wszystkich uczestników we wszystkich biegach – 250 osób. Poza kategoriami wiekowymi przyznane zostaną tytuły "Najlepsza Giżycczanka" i "Najlepszy Giżycczanin". Wyniki będą dostępne bezpośrednio po biegu na stronie firmy obsługującej bieg oraz na stronie biegi.gizycko.pl w ciągu 48 godzin od zakończenia imprezy.

Każdy zawodnik, który ukończy półmaraton, 10 km i nordic walking otrzyma pamiątkowy medal. Za pierwsze trzy miejsca zostaną przyznane nagrody pieniężne. Zakończenie i dekoracja około godziny 14:10 (w przypadku niesprzyjającej warunków pogodowych dekoracja zostanie przeniesiona do holu Ekomariny).

GG
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages