Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Przez Szczybały Giżyckie pędził 110 km\h. Prawo jazdy stracił

2018-06-19 10:40:30 (ost. akt: 2018-06-19 10:54:04)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjanci ruchu drogowego z giżyckiej komendy zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 60 km/h i tym samym stracił prawo jazdy. 30-latek jechał po drodze krajowej nr 59 z prędkością 110 km/h, za co obowiązujące przepisy przewidują utratę prawa jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z referatu ruchu drogowego, pełniąc służbę na terenie gminy Giżycko, zatrzymali do kontroli drogowej w Szczybałach Giżyckich audi, które jechało z prędkością 110 km/h w obszarze zabudowanym.

Podczas kontroli funkcjonariusze ustalili, że pojazdem kieruje 30-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został mandatem karnym. Funkcjonariusze zatrzymali też 30-latkowi prawo jazdy.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h kierowcy zatrzymywane jest prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych na duże niebezpieczeństwo.

KPP Giżycko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages