Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Wybierz z nami Mistrza Urody!

2018-06-13 14:49:18 (ost. akt: 2018-06-13 15:31:05)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Odważne kolory na głowie, dyskretny makijaż i piękne paznokcie – w sezonie wiosenno-letnim panie będą olśniewać urodą. Panowie nie chcą zostać w tyle i również coraz częściej decydują się na zabiegi pielęgnacyjne.

Który salon kosmetyczny jest godny polecenia? Do jakiego fryzjera chodzicie najchętniej? Trwa nasz konkurs na Mistrza Urody 2018 i mamy już zgłoszenia. Czekamy na kolejne propozycje sprawdzonych i polecanych miejsc. Wśród nich wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Wystarczy wysłać e-mail z kandydaturą na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl.

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Salony te zaprezentujemy oczywiście na okładce naszego tygodnika i stronie internetowej. Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

WAŻNE! Zgłoszenia naszych Czytelniczek i Czytelników dodajemy automatycznie. W przypadku, gdy zgłoszona osoba nie chce uczestniczyć w konkursie proszona jest o informację do wiadomości redakcji: gizycko@gazetaolsztynska.pl.

Głosujemy do 30 czerwca 2018 roku.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages