Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Morskie obrazy na wystawie w ZUOK Spytkowo

2018-06-13 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-13 14:44:51)

Autor zdjęcia: Arch. autorki/zdjęcie ze strony zuokspytkowo.pl

Zapraszamy na wernisaż fotografii pani Janiny Knap, który odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018 r. (piątek) o godzinie 13.00 w „Galerii na śmieciach” przy Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie.

Janina Knap urodziła się w Giżycku, jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na co dzień jest grafikiem, który zajmuje się projektowaniem graficznym – książki, podręczniki szkolne, gazety, akcydensy, reklamy, logotypy. Ponadto jest ilustratorem podręczników szkolnych dla dzieci, bajek, ilustratorka 2D ilustracji specjalistycznych (medycyna, stomatologia, ilustracje do podręczników z biologii).

Zajmuje się fotografią zarówno komercyjną (sprzedaż fotografii w bankach zdjęć takich jak Shutterstock, Fotolia, realizacja sesji na zamówienie) jak i artystyczną (udział w różnych projektach i plenerach fotograficznych. Bierze udział w wystawach zbiorowych. Od 10 lat jest współorganizatorem pleneru malarskiego w Supraślu. Obecnie mieszka na stałe w Rydzewie na Mazurach.

Jest to już kolejna wystawa na terenie zakładu. Została ona poprzedzona pracami polskich i zagranicznych artystów m.in. pana Przemysława Krajewskiego, znanego rytownika, nagrodzonego m.in. w kategorii Najpiękniejszy Znaczek Rytowany w UE oraz Marii Kazantseva i Inny Sadauskienė, artystki z obwodu kaliningradzkiego.

Zdjęcia autorki fotografii Janiny Knap ukazują pejzaże w różnych odsłonach - prezentują wszystko to, co jesteśmy w stanie dostrzec, chodząc po plaży. Pani Janina, malarka, fotografka i graficzka, mieszkająca na stałe w Rydzewie na Mazurach, twierdzi, że kocha fotografować morze, bo jest ono wrażliwym artystą.

Wystawę będzie można oglądać od 22 czerwca do 19 lipca 2018 r. Po wernisażu dla chętnych przygotowaliśmy możliwość zwiedzania zakładu.

ZUOK Spytkowo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages