Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

„Dwójka” dla Niepodległej

2018-05-21 10:13:16 (ost. akt: 2018-05-21 10:23:55)

Autor zdjęcia: Agnieszka Krejczy

Poezja patriotyczna ma w naszej Ojczyźnie wielowiekową tradycję. Wiersze poetów przedstawiają miłość do Polski oraz często odpowiadają na pytania dlaczego i jak kochać swój kraj?

Piękne utwory poetyckie przedstawiane przez uczniów naszej szkoły podczas konkursu ,,Ojczyzna w poezji” skłoniły do refleksji i przypomniały o zbliżającej się dacie setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

Konkurs otworzyła pani dyrektor Irena Wioletta Kwiatkowska życzeniami powodzenia skierowanymi do uczestników, wszystkiemu przyglądała się dyrektor Ewa Pedrycz-Śląska autorka przepięknych dyplomów dla wszystkich uczestników konkursu. Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością mamy naszych milusińskich z klas pierwszych.

Były chwile wzruszeń, były też takie, gdy zabrakło słów, by wyrazić gromadzące się podczas recytacji emocje…. Po przesłuchaniach młodzież korzystała ze słodkiego poczęstunku a jury w składzie: Jadwiga Kurek, Agnieszka Świderska oraz Iwona Skrzekut, wyłoniło zwycięzców w każdej z wiekowych kategorii. Gratulujemy laureatom i wszystkim życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages