Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Pożegnanie dyrektora gimnazjum w Wilkasach

2018-05-18 10:01:14 (ost. akt: 2018-05-18 10:45:31)

W dniu Święta Szkoły pożegnaliśmy pana Zygmunta Marciniaka, który w dwudziestoletnich dziejach Gimnazjum w Wilkasach najdłużej pełnił funkcję dyrektora.

Nauczyciele, pracownicy szkoły oraz Samorząd Uczniowski wyrazili wdzięczność za szczególne starania pana Marciniaka, który zbudował tożsamość naszej szkoły oraz uczynił Gimnazjum w Wilkasach sławnym nie tylko w województwie ale i na świecie, gdy nasi uczniowie zdobyli tytuł Szkoły Kreatywności i Innowacji oraz kilkukrotnie prezentowali swoje kreatywne projekty w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Pan Marciniak zapisał się w historii tego gimnazjum jako człowiek obowiązkowy, orędownik zmian i pomysłodawca. Jego niechęć do bylejakości przyniosła wysoki poziom nauczania oraz mądre inicjatywy.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że dbał Pan o szkołę nie tylko jako budynek, ale co najważniejsze – o ludzi. Pomimo wielu obowiązków zawsze znalazł Pan dla nas czas i niejednokrotnie podał pomocną dłoń. Życzymy zdrowia – które jest najcenniejsze. Szczęścia – którego wiecznie mało. Dni – w których marzenia staną się rzeczywistością, ponieważ – jak powiedział Paulo Coelho - „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEKPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages