Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Bezpieczne zachowanie się w ruchu drogowym

2018-05-07 10:30:00 (ost. akt: 2018-05-07 10:57:34)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

24 kwietnia 2018 r. w LOK przy ul. św. Brunona 4, odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko–Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2018.

Celem Turnieju jest popularyzacja wśród uczniów szkół pondgimnazjalnych znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym, popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz propagowanie sportów motorowych.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny reprezentujące: II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku i Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku.

Zwycięska drużyna, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych reprezentować będzie Powiat Giżycki w finale wojewódzkim.

Na kolejnych miejscach sklasyfikowane zostały: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu, II Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Zawodowych

Organizatorzy, to tradycyjnie Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku, Komenda Powiatowa Policji w Giżycku, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Giżycku, Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku, Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Giżycku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku oraz Przedsiębiorstwo Prywatne PINDUR.

Ryszard Należyty/PZOSiPO

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages