Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Nietrzeźwy kierowca busa wiózł ludzi do pracy

2018-04-24 16:02:57 (ost. akt: 2018-04-24 16:04:07)

Autor zdjęcia: Arch. GO

Patrol Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, w miejscowości Bogaczewo - gmina Giżycko, zatrzymał do kontroli pojazd VW Transporter, okazało się, że kierujący był nietrzeźwy i wiózł ze sobą pasażerów. Wszyscy jechali na budowę do pracy.

20 kwietnia 2018 r. w godzinach porannych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymał informację, iż w kierunku miejscowości Giżycko, od strony Rynu jedzie VW Transporter na giżyckich numerach rejestracyjnych, którego kierujący może być pod działaniem alkoholu.

Gdy patrol Ruchu Drogowego udał się na wskazaną transę, kiedrujący tym pojazdem w miejscowości Szczybały Gizyckie skręcił w kierunku miejscowości Bogaczewo, gdzie został zatrzymany do kontroli. Po dokonaniu sprawdzenia stanu trzeźwości kierującego okazało się, że był on nietrzeźwy.

Kierowca BUSA to 49 letni mężczyzna, mieszkaniec Kętrzyna, który tego dnia jechał do pracy na budowę, wiózł ze sobą pasażerów - innych pracowników budowy. Podczas badania na zawartość alkoholu stwierdzono u niego 0,42 mg/l jego stężenia w wydychanym powietrzu, co daje prawie promil w jego organizmie. Mężczyzna ten posiadał prawo jazdy kat. A, B, C które z uwagi na powyższe zostało mu zatrzymane.

Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało, udało się zapobiec tragedii.

Po wykonanych czynnościach pojazd przekazano osobie trzeźwej a mężczyznę zwolniono do domu.

KPP Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages