środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Dzielnicowi u strażaków z Kamionek

2018-04-17 15:11:56 (ost. akt: 2018-04-17 15:13:22)

Autor zdjęcia: KPP Giżycko

Mł. asp. Joanna Urbanowicz i asp. szt. Mariusz Andrzejewski - dzielnicowi z gminy Giżycko, spotkali się ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach i rozmawiali o Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa i codziennej pracy policji.

Dzielnicowi z gminy Giżycko spotkali się z pracownikami Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach w celu omówienia podstawowych zasad wzajemnej współpracy w przypadku zagrożenia związanego z pożarami. Funkcjonariusze rozmawiali o zasadach korzystania z internetowego narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożenia Bezpieczeństwa, która również zawiera opcję wskazywania miejsc, narażonych na pożary. Omówiono zasady współpracy w przypadku takich zgłoszeń.

Warto zaznaczyć, iż mieszkańcy naszego powiatu wielokrotnie wskazywali giżyckiej policji miejsca, gdzie dochodzi do wypalania traw oraz innych, zagrożonych pożarem.

Podczas spotkania dzielnicowi promowali również pracę w Policji. Przedstawili strażakom informację o procesie rekrutacji, wymagań, jakie musi spełnić kandydat do służby w Policji, poszczególnych etapach procedury kwalifikacyjnej oraz sposobie i miejscu złożenia dokumentów.

KPP w Giżycku
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages