Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Mała Księżniczka, Mały Książę

2018-03-27 09:13:37 (ost. akt: 2018-05-04 10:40:56)

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" ma już u nas długą tradycję. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie.

Plebiscyt trwa od 27 marca 2018, a zakończymy go 26 maja 2018 roku. Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce "Gazety Giżyckiej".

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka "Gazety Olsztyńskiej". Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2008 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2018.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszych stronach www.gizycko.wm.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

http://gazetaolsztynska.pl/501754,Regulamin-plebiscytu-Maly-Ksiaze-i-Mala-Ksiezniczka-2018.html/


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages