środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

III Przegląd Scenek Humorystycznych

2018-03-16 14:28:37 (ost. akt: 2018-03-16 14:29:55)

Autor zdjęcia: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego

Czy ananasy są niebezpieczne? Czy każda gospodyni domowa może zostać akwizytorem?

Czy uniknięcie kolejki u dentysty jest możliwe? Czy wygranie zakładu jest trudne? Czy rozmowa ze znajomym może okazać się rozmową z nieznajomym? Tego wszystkiego można było dowiedzieć się podczas III Przeglądu Scenek Humorystycznych w Języku Angielskim zorganizowanym 12 marca 2018 roku w I LO w Giżycku przez p. Agnieszkę Łobodzińską, nauczycielkę języka angielskiego.

W Przeglądzie wzięli udział uczniowie z trzech szkół : Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach (opiekun p. Lidia Popczyńska), II LO w Giżycku (opiekun p. Edyta Organek) i ILO w Giżycku (opiekunowie p. Jarosław Czopiński, Dawid Kowalik, uczeń klasy IIIa, p. Agnieszka Łobodzińska). Występy uczniów oceniała komisja w składzie p. Grażyna Darska (GCK, Giżycko), p. Marta Tyszko (ZSZ, Giżycko) oraz p. Douglas Scott (Douglas School of English, Giżycko). W ocenie komisji wszystkie scenki były na wysokim poziomie aktorskim i językowym, jednak na wyróżnienie „aktorskie” zasłużyli uczniowie z Miłek.

Nagrodzono wszystkich dzięki wparciu Rady Rodziców przy ILO w Giżycku, Wydawnictwu Pearson oraz właścicielom sklepu Scala w Giżycku.

Zaangażowanie uczniów i ich opiekunów, smaczna kawa i ciastko przyczyniły się do wspaniałej zabawy i miłej atmosfery, na które liczymy za rok, z nadzieją, że udział w konkursie weźmie więcej szkół.

Do zobaczenia!

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ILO

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages