Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Bal Charytatywny na rzecz SP w Spytkowie. Udało się zebrać 20 tysięcy złotych!

2018-02-22 08:00:00 (ost. akt: 2018-02-22 09:26:43)

Autor zdjęcia: Arch. Organizatora

Cudowni goście, wspaniała muzyka, pyszne jedzenie oraz niezwykła atmosfera – tak można w skrócie opisać IV Bal Charytatywny na rzecz SP w Spytkowie.

Honorowy patronat nad balem objął wójt Gminy Giżycko Marek Jasudowicz. Celem imprezy było m.in. zebranie środków finansowych na szkolne wycieczki. Bal odbył się w restauracji Hotelu Tajty w Wilkasach.

Uroczystość rozpoczęli Jarosław Gałęzowski, główny organizator, oraz Dorota Maliszewska, którzy powitali zebranych gości. Dyrektor szkoły Justyna Kudła–Skura z przyczyn osobistych nie mogła uczestniczyć w balu, ale odczytano jej list do uczestników. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Roztańczonemu towarzystwu do 4 rano przygrywał pan Jacek Wrzosek.

Atrakcją wieczoru była licytacja przedmiotów ofiarowanych przez sponsorów, przeprowadzona profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem przez Barbarę Niedziejko i Wiesława Steć. Podczas uroczystości Rada Rodziców w imieniu swoim i pani dyrektor SP w Spytkowie podziękowała najbardziej zaangażowanym nauczycielom: Jarosławowi Gałęzowskiemu, Dorocie Maliszewskiej oraz Joannie Wojciechowskiej.
W tym roku udało się zebrać rekordową kwotę 20.000 zł.

Organizatorzy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages