Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Czeka nas „bojerowa” niedziela

2018-02-17 20:32:34 (ost. akt: 2018-02-17 20:38:40)
MP w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym na jeziorze Niegocin

MP w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym na jeziorze Niegocin

Autor zdjęcia: Archiwum GG

W niedzielę 18 lutego na jeziorze Niegocin będą kontynuowane Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym oraz rozpoczną się Mistrzostwa Polski Seniorów w klasie DN.

Jezioro Niegocin stało się „bojerową” stolicą Polski. Rozegrano tu Mistrzostwa Polski w Ice-Optimist i MP Juniorów w klasie DN. Trwają rozpoczęte w piątek MP w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym, a w niedzielę „zawitają” tu również seniorzy z klasy DN. Ta impreza miała się odbyć na jeziorze Dargin, ale warunki lodowe okazały się niezbyt dobre, i organizatorzy regat wybrali na miejsce zawodów jezioro Niegocin. Seniorzy ścigać się będą w niedzielę i ewentualnie w poniedziałek.

- Wspaniale spisali się reprezentanci Giżyckiej Grupy Regatowej na zakończonych Mistrzostwach Polski w klasach Ice-Optimist i DN Junior – informują działacze UKŻR Niegocin - Mistrzostwo Polski w klasie Ice-Optimist w pięknym stylu wywalczył Mateusz Gigielewicz , brązowy medal zdobył Patryk Chełkowski. Nasze dziewczyny w tej klasie nie miały sobie równych - "zgarnęły" komplet medali i tytułów. Mistrzynią Polski została Joanna Fabisiak, wicemistrzynią - Marysia Konarzewska, a brązową medalistką Amelia Potejko.
Kuba Kamiński uplasował się na 8. miejscu, Staś Konarzewski zajął miejsce 13, Kacper Karbownik - 15, Kuba Kluk - 25 a Mikołaj Strupiński - 28. Jedyny reprezentant Giżyckiej Grupy Regatowej w klasie DN Junior - Wojciech Klimaszewski wywalczył tytuł wicemistrza Polski. Wielkie brawa dla zawodników i gratulacje dla trenerów - Basi Ramotowskiej i Marcina Panasia.
GG


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages