Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podczas Giżyckiej Gali Gladiatorów będą walczyć zawodowcy

2018-02-15 12:00:00 (ost. akt: 2018-02-15 13:00:40)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Giżycka Noc Gladiatorów - to widowiskowe show odbędzie się w naszym mieście po raz trzeci - 24 lutego w hali COS-OPO przy ul. Moniuszki (godz. 18).

Giżycka Noc Gladiatorów to wyjątkowe widowisko. Wiedzą o tym ci, którzy byli na imprezie w poprzednich latach. Tym razem ma być jeszcze ciekawiej, że organizatorzy zapowiadają niespodzianki.


Gala MMA odbędzie się według scenariusza podobnego do tego z lat ubiegłych (to już trzecia gala), ale zmiany na pewno pozytywnie zaskoczą - od zmiany organizacji widowni, po większą liczbę walk zawodowych. Poziom giżyckiej Gali MMA każdego roku wzrasta – wprowadzane zmiany czynią widowisko sportowe coraz bardziej atrakcyjnym.

— Zaplanowaliśmy trzy walki wieczoru — opowiada Tomasz Dembiński, organizator imprezy, prezes Klubu Sportowego The International Association of Krav Maga Warriors w Giżycku. — Będą to walki zawodowe. Staramy się uatrakcyjnić galę.


W walkach wieczoru zmierzą się zawodnicy z Polski (Aleksander Kalicki, Sylwester Miller i Arkadiusz Dembiński) z zawodnikami z Litwy i Białorusi.

To będzie druga część wieczoru, bowiem w pierwszej w akcji zobaczymy zawodników giżyckich. W klatce w pojedynkach amatorskich wystąpią: Dawid Aptazy, Gabriela Kozik, Fryderyk Omak, Rafał Gregorczyk, Marcin Obek, Piotr Pesta, Paweł Ejsmont.


W scenariuszu imprezy znalazły się też akcenty artystyczne, m.in. wystąpią dziewczęta z Rewii Tanecznej Studia KG z Poznania, występujące często na meczach Lechii Poznań. A całą imprezę poprowadzi Łukasz "Juras" Jurkowski, znany m.in. z walk w KSW.
Bilety można kupić m.in. w Centrum Informacji przy ul. gen. Zajączka w Giżycku.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages