środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Szkoła Podstawowa nr 1 doceniona przez wojewodę

2018-01-15 08:09:30 (ost. akt: 2018-01-15 08:17:49)

Autor zdjęcia: Arch. SP 1 w Giżycku

Szkoła Podstawowa nr 1 w Giżycku została wyróżniona za osiągnięcie wysokich wyników w przygotowaniu i przeprowadzeniu elementów wojewódzkiego ćwiczenia „KOPERNIK 2017”.

W dniach 27-29 września 2017 roku na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odbywały się ćwiczenia wojewódzkie pod kryptonimem "KOPERNIK 2017".

Szkoła Podstawowa nr 1 uczestniczyła w części ćwiczeń we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Giżycku, Wojskową Komendą Uzupełnień w Giżycku, Państwową Strażą Pożarną w Giżycku i patrolem saperskim z 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Głównym celem tych działań było wypracowanie jak najlepszej współpracy oraz zgranie wszystkich służb i podmiotów odpowiadających za bezpieczeństwo w przypadku zaistnienia zagrożenia.
Przeprowadzone ćwiczenia potwierdziły przygotowanie służb do natychmiastowych działań w przypadku zaistnienia zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu osób oraz sytuacji kryzysowych.

Za osiągniecie wysokich wyników w przygotowaniu i przeprowadzeniu elementów wojewódzkiego ćwiczenia „KOPERNIK 2017” Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki wyróżnił Szkołę Podstawową nr 1 w Giżycku .

Dziękujemy nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim uczniom z SP 1, za współpracę i odpowiedzialne zachowanie w czasie wojewódzkich ćwiczeń na wypadek zaistnienia w placówce oświatowej sytuacji kryzysowej.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SP1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages