środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Awanturnicy noc spędzili w areszcie

2018-01-08 16:30:23 (ost. akt: 2018-01-08 15:01:57)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Giżyccy policjanci interweniowali wobec dwóch mieszkańców Giżycka, którzy znajdując się pod działaniem alkoholu wszczęli awanturę. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a rodziny sprawców przemocy domowej zostały objęte procedurą Niebieskiej Karty.

6.01.2018 r.) w godzinach popołudniowych oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał dwa zgłoszenia dotyczące awantury. O pierwszym zdarzeniu policjantów powiadomił syn osoby pokrzywdzonej, prosił o interwencję policji ponieważ jak twierdził, ojciec przejawia przemoc wobec matki.

Drugie zgłoszenie policjanci przyjęli kilka minut po godzinie 15:00 od zapłakanej kobiety, która obawiała się swojego agresywnego syna.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że w obu przypadkach mężczyźni znajdowali się pod działaniem alkoholu, wszczęli awanturę podczas, której wyzywali swoich członków rodziny słowami wulgarnymi, grozili pozbawieniem życia, szarpali, popychali i niszczyli mienie. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn w policyjnym areszcie. Rodziny zatrzymanych mężczyzn zostały objęte procedurą Niebieskiej Karty.

Teraz sprawami zajęli się giżyccy kryminalni. Jeżeli okaże się, że mężczyźni znęcali się nad rodziną, za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed sądem. Za przestępstwo znęcania się kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ....... #2413108 | 89.229.*.* 8 sty 2018 20:16

  kiedyś jeden był chojrak do matuli a później się powiesił

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ya #2412912 | 83.31.*.* 8 sty 2018 17:29

  Dla tego gnoja który podniósł swoją zawszoną łapę na matkę ktoś powinien ten przeszczep upier..olić przy samym tułowie tego bezmózga

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages