Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Z niesłyszącymi przez sztukę - warsztaty w Domu dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek

2018-01-02 09:00:00 (ost. akt: 2018-01-02 09:16:36)

Autor zdjęcia: Arch. Stowarzyszenia

Zajęcia i warsztaty plastyczne są terapią i rozwijaniem talentu, a zarazem znakomitą zabawą i sposobem na nudę. Twórcze prace wzbogacają osobowość dziecka, rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. A to wszystko dzięki sztuce.

Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru i kredki, ale to tysiące możliwości tworzenia ze wszystkiego co znajdziemy wokół. Po raz kolejny takie spotkanie twórcze zorganizowali w grudniu członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niesłyszących „Nie Migaj Się” w Giżycku. Uczestnicy z Domu dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku wraz z animatorami poznawali technikę i możliwości wykorzystania decoupage w praktyce – poprzez przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych.

Uczestnicy warsztatów mogli spełniać się twórczo w przyjaznej atmosferze, odnaleźć swoją pasję. A my jako organizatorzy spotkania poczuliśmy się niezmiernie szczęśliwi i potrzebni. A przecież chyba o to chodzi w tej naszej całej przedświątecznej bieganinie.

Organizacja zespołu projektowego, w skład którego weszli: instruktorzy warsztatów (osoby prowadzące zajęcia), osoby komunikujące się w zakresie Polskiego Języka Migowego. Niniejsze warsztaty zrealizowane zostały dzięki zadaniu publicznemu z zakresu kultura, sztuka, ochrona dóbr i dziedzictwa narodowego przy współpracy z Urzędem Miejskim w Giżycku.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mirek #2409293 | 31.135.*.* 3 sty 2018 22:37

    jak taki wielki cel to tylko urząd miasta a samochody dla policji to starosta wójtowie a tu was nie ma

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages