Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Szkoła Podstawowa nr 1 trenowała z Arturem Siódmiakiem.

2017-11-27 14:20:40 (ost. akt: 2017-11-27 14:31:33)

Autor zdjęcia: Gimnazjum nr 1 w Giżycku

Grupa naszych młodszych uczniów z SP 1 pod opieką p. K. Tomaszewskiej, J. Świderskiej, D. Leszek oraz T. Kazukiewicza udała się do Warszawy na niecodzienne wydarzenie.

16 listopada na Torwarze miała miejsce impreza „Artur Siódmiak CAMP” - spektakularna lekcja wychowania fizycznego, połączona z próbą ustanowienia rekordu w liczbie osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną.

W tej "największej lekcji WF-u" wzięło udział ok. 8000 uczniów oraz znani byli i aktywni sportowcy. Podczas „Artur Siódmiak CAMP„ uczestnicy byli podzieleni na kilkanaście grup trenujących w obwodach stacyjnych, dzięki czemu każdy mógł spróbować swoich sił w wielu konkurencjach i sprawdzić się w różnych zadaniach. Ubiegłoroczny rekord uczestników został pobity!

Sportowa grupa z SP 1 w oczekiwaniu na wejście na zajęcia postanowiła zwiedzić także jeden z najbardziej znanych w kraju stadionów piłkarskich – stadion Legii Warszawa.

Największa Lekcja WF-u” to kolejna inicjatywa K.Tomaszewskiej oraz. T.Kazukiewicza –nauczycieli wychowania fizycznego ( po Pucharze Orange oraz Treningu Rodzinnym ) ,której zadaniem jest zbudowanie sportowego zaangażowania wśród uczniów SP 1.
Tak trzymać!

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SP1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages