Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Nasze zajęcia praktyczne!

2017-11-27 14:17:02 (ost. akt: 2017-11-27 14:19:10)

Autor zdjęcia: Małgorzata Lewandowska

Jesteś ciekaw jak mogą wyglądać atrakcyjne zajęcia na Uczelni? Chcesz zdobyć doświadczenie, które wykorzystasz w przyszłości? Zobacz jak wyglądają zajęcia zorganizowane przez Wydział Nauk Społecznych w Giżycku!

18 listopada na terenie Giżyckiego Lasu Miejskiego odbyły się pierwsze w tym Roku Akademickim zajęcia praktyczne. Polegały one na upozorowaniu wydarzeń ukazujących masowy wypadek drogowy. Zajęcia miały charakter symulowanych zdarzeń medycznych, by jak najbardziej przybliżyć uczestnikom warunki, w jakich może znaleźć się potencjalny poszkodowany oraz naoczni świadkowie. W ćwiczenia zaangażowani byli nie tylko Pracownicy, Wykładowcy oraz Studenci Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku, ale także profesjonalne służby medyczne.
W ten sposób Studenci nabywają wiedzę merytoryczną, praktyczną i specjalistyczne umiejętności pozwalające organizować służbę medyczną i zarządzać nią w dowolnym miejscu i czasie. Uczą się, jak sprawnie kierować i koordynować pracę sił medycznych na danym obszarze.

Sposób prowadzenia zajęć w postaci ćwiczeń praktycznych jest atrakcyjny dla Studentów, mobilizuje do działania, zachęca do czynnego uczestnictwa. Dzięki fizycznemu zetknięciu się z sytuacją z "życia codziennego" Student zdobywa doświadczenie, które może wykorzystać bezpośrednio w pracy.

Wydział Nauk Społecznych w Giżycku zachęca do uczestnictwa w organizowanych akcjach promujących edukację prozdrowotną i zdrowy tryb życia!

Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj na stronę www.wsb.net.pl
Odwiedź naszego facebooka: https://www.facebook.com/wsbgizycko/
Zobacz pełną relację zdjęciową z naszych zajęć praktycznych!


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: wydzialnaukspolecznychgizycko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages