środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

ZSKŚiA z Certyfikatem „Szkoła Wierna Dziedzictwu”!

2017-11-23 17:26:18 (ost. akt: 2017-11-23 17:26:28)

10 listopada 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym wyróżnienia - Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, przyznanego w tym roku po raz pierwszy.

O jego otrzymanie ubiegały się 252 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego. Spośród nadesłanych przez koordynatorów sprawozdań z działań realizowanych na rzecz szerzenia edukacji patriotycznej i regionalnej, Kapituła Konkursu, w skład której wchodzili przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Muzeum Warmii i Mazur, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Delegatury IPN w Olsztynie , przyznała 86 szkołom honorowy tytuł „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza szkoła, jedyna z Giżycka. Certyfikat został przekazany na ręce Dyrektora Jarosława Kulhawika przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Marka Krzysztofa Nowackiego. Sukcesu pogratulował również Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.
Koordynatorem przedsięwzięcia był Andrzej Arian - nauczyciel pasjonat historii, który od wielu lat rozbudza zainteresowanie młodzieży dziejami państwa polskiego i poszerza wiedzę
dotyczącą okresu powojennego na Warmii i Mazurach.
Cieszymy się z przyznania Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, który jest dla całej społeczności szkolnej ogromnym wyróżnieniem.
Certyfikat przyznawany jest na trzy lata. Po upływie tego okresu szkoła może ponownie wnioskować o jego przyznanie.Wicedyrektor ZSKŚiA
Dariusz Radziulewicz
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages