Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

IX Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

2017-10-23 09:13:09 (ost. akt: 2017-10-23 09:18:17)

Autor zdjęcia: Przedszkole "Bajka"

Po raz kolejny Przedszkole "Bajka" zorganizowało Olimpiadę Sportową dla najmłodszych pod hasłem "Sport to zdrowie - potyczki 6-latków".

We wtorek 17 listopada 2017 r. odbyła się IX Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem „Sport to zdrowie - potyczki 6-latków”. Organizatorem imprezy było Przedszkole „Bajka”. Na starcie zjawiły się 6-latki z giżyckich szkół i przedszkoli. Dzieci rywalizowały w konkurencjach: „Rzut do celu”, „Koszykarze”, „Celuj do tarczy”, „Bieg z piłką na łyżce”, „Kangury” i „Zwinne palce”.

Panie nauczycielki także zdobywały cenne punkty – strzelały gole do bramki. Świetna zabawa w duchu rywalizacji wyłoniła zwycięzcę. Najlepszymi sportowcami w tym roku okazały się dzieci z „Bajki”. Przedszkole Niepubliczne „Promyk” zajęło II miejsce, a na trzecim uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 4.

Trzy pierwsze miejsca nagrodzono pucharami i słodkościami ufundowanymi przez MOSiR Giżycko. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali medale. Organizator nie zapomniał także o dzielnych kibicach, którzy dopingowali swoje drużyny- dzieciaki otrzymały torby ze słodkościami.
Za sprawny przebieg imprezy odpowiedzialne były nauczycielki: Agnieszka Kazukiewicz i Iwona Zarzycka.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages