Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Targi Ślubne Wilkasy 2017

2017-10-09 08:58:41 (ost. akt: 2017-10-09 09:36:09)

Najważniejszy, najpiękniejszy dzień w życiu. Tak każdy chciałby przeżyć dzień ślubu. I to jest możliwe, ale szczęściu trzeba – jak zwykle – trochę pomóc. Przede wszystkim trzeba mieć dokładnie sprecyzowane oczekiwania i pomysł na ich realizację. A w tym może pomóc udział w Targach Ślubnych Wilkasy 2017.

Organizatorem targów o tak oryginalnym scenariuszu jest Resort Niegocin w Wilkasach, który postanowił wykorzystać swoje doświadczenia w organizacji imprez weselnych.Całe wydarzenie będzie podzielone na dwie części: część targową zaplanowaną w godzinach 12.00 – 18.00. Na Targach zaprezentują się m.in. jubilerzy, cukiernicy, fotografowie, salony sukien i garniturów ślubnych, zespoły muzyczne, kwiaciarnie, Dj’e, firmy dekoratorskie.
Organizatorzy chcą połączyć oczekiwania klientów, którzy planują ślub i szukają inspiracji z ofertą wystawców. Wiele osób szuka inspiracji w internecie, ale kontakt osobisty w tym przypadku nadal okazuje się bardzo cenny.

W trakcie trwania Targów zaplanowano liczne atrakcje – warsztaty taneczne, pokaz sukien ślubnych, konsultacje z wedding planner, loteria. Na zakończenie przewidziano wspólne ognisko.
Część druga, czyli „przyjęcie weselne” rozpocznie się o godz. 20.00 i potrawa do późnych godzin nocnych. Będzie realizowany scenariusz tradycyjnego wesela - powitanie Państwa Młodych, toast, uroczysty obiad, pierwszy taniec, oczepiny.. Wszystkie elementy, które wchodzą w skład przyjęcia weselnego. Niewątpliwie jest to okazja do zapoznania się z ofertą weselną Resortu Niegocin.
Targi są jednocześnie Dniem Otwartym Resortu Niegocin, aby każdy mógł zobaczyć, jakie zmiany zaszły w ostatnim czasie.Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages