Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Mistrzostwa Polski na wodzie i lądzie

2017-08-12 07:42:55 (ost. akt: 2017-08-12 07:44:49)
Fragment plakatu promującego imprezę

Fragment plakatu promującego imprezę

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych odbędą się od 18 do 20 sierpnia. Bazą zawodów będzie Port Ekomarina Giżycko, natomiast wyścigi odbędą się na jeziorze Niegocin.

W tym roku XXIV MPJK rozgrywane są w klasach : T1, T2, T3, Tango, Open ( jachty kabinowe i otwartopokładowe), Żagle 500, Sympathy 600, a w towarzyszącej Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin w klasie Sigma Active i Albatros 430. Również pod nazwą Błękitnej Wstęga Jeziora Niegocin, po raz pierwszy w tym roku rozegrany zostanie w niedzielę 20.08.2017, wyścig w otwartej formule dla wszystkich jachtów uczestniczących w XXIV MPJK ( wyścig nie liczy się do punktacji w MPJK) oraz wszystkich chętnych załóg żeglarzy goszczących w Giżycku, co będzie wspaniałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i jachtu w porównaniu do uczestników MPJK. Po ubiegłorocznej nieobecności ( konflikt terminów regat) w tym roku znowu zagości Flota Korsarzy, również z przedstawicielami z Niemiec i Austrii. Korsarze będą walczyli w Regatach o łuskę Trzeciego Leszcza.
W trakcie regat organizatorzy zaplanowali również sporo atrakcji dla turystów oraz mieszkańców Giżycka. We współpracy z Ośrodkiem Wypoczynkowym Gwarek w niedzielę 20 sierpnia w godz. 12-15 na terenie Portu Ekomarina otworzą Aktywne Centrum Wypoczynku. W tym roku również dyżur pełnić będą prawnicy z Grupy Prawnej Togatus z Olsztyna, którzy w sobotę, 19 sierpnia na swoim stoisku będą udzielać bezpłatnie porad prawnych wszystkim zainteresowanym.
GG

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages