Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

VI Kaman Cup Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

2017-08-14 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-14 13:43:35)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Stowarzyszenie Kaman Volley oraz Stowarzyszenie „Klub Sportowy Masuria Volley” z Giżycka organizują we wrześniu (14-17) VI edycję Kaman Cup Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn.

W organizację imprezy zaangażowały się także lokalne samorządy m.in. Powiat Giżycki, a także Gmina Giżycko. Mistrzostwa zostaną rozegrane w hali Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku, Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku oraz w hali Parku Wodnego Wilkasy.

Kaman Cup jest coroczną imprezą sportową, której poprzednie edycje odbywały się w Kluczborku, dwukrotnie w Kędzierzynie Koźlu, Legnicy oraz w Ostrołęce.
— W tym roku pragniemy zorganizować kolejną edycję tego turnieju właśnie w Giżycku. Zarówno baza sportowa, noclegowa i turystyczna w Giżycku gwarantują, iż turniej będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem, a sami uczestnicy będą mogli odwiedzić żeglarską stolicę Polski - informują organizatorzy.

W turniejach Kaman Cup udział biorą byli profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, również byli reprezentanci swoich krajów, jak i amatorzy, których pasją jest piłka siatkowa. Wśród zaproszonych drużyn są goście z Europy, jednak frekwencję gwarantuje profesjonalizm poprzednio zorganizowanych edycji jak i bliskie kontakty z zespołami z Litwy, Łotwy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Estonii, Czech, Bułgarii, Ukrainy i Polski.

Kaman Cup na stałe wpisał się już w kalendarz imprez sportowych wielu zespołów, które uczestniczą w nim corocznie, jednakże z każdym rokiem turniej jest większy, a ilość drużyn i państw uczestniczących rośnie.

— W pięciu edycjach Kaman Cup gościliśmy blisko 1000 gości z dziewięciu państw. W szóstej edycji Mistrzostw Polski w Giżycku spodziewamy się 400 gości z dziewięciu państw - dodaje organizator.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages