środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Która szkoła jazdy okaże się "ELką na 6"?

2017-06-23 09:39:32 (ost. akt: 2017-06-28 08:41:01)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Co decyduje o tym, że wybieramy tę a nie inną szkołę?

Jedni stawiają na dogodne godziny szkolenia, inni na doświadczenie instruktorów, a jeszcze inni kierują się opinią znajomych. Przepisów na sukces szkoły i jej kursantów na egzaminie jest wiele. Która ze szkół nauki jazdy w naszym powiecie jest najskuteczniejsza? Pomóżcie nam wybrać najlepszą.

Zaczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w powiecie giżyckim, innych powiatach województwa oraz na szczeblu regionalnym. Choć tych dobrych w całym województwie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie Wy - internauci, czytelnicy, mieszkańcy.

— Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali już z kursów — mówi nasz czytelnik. — Dla mnie najważniejsza była zdawalność, zanim zdecydowałem się na wybór, sprawdziłem, jak to wygląda w danych szkołach.

Kandydatury do tytułu "ELka na 6" mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia. Zgłoszenia przyjmujemy od 23.06.2017 roku. Kandydatury można zgłaszać do końca trwania Plebiscytu.

Głosowanie rozpoczyna się 23 czerwca i potrwa do 01.08.2017 do godz. 23.59. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl. Każdy uczestnik plebiscytu może z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu SMS-em. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Regulamin
http://gazetaolsztynska.pl/444307,Regulamin-quotELka-na-6quot.html/


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages