Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

O bezpieczeństwie nie tylko na Kanale Łuczański

2017-06-15 08:24:41 (ost. akt: 2017-06-15 08:28:11)
Spotkanie w KPP w Giżycku

Spotkanie w KPP w Giżycku

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Giżycku

Komendant Powiatowy Policji w Giżycku spotkał się z Dyrektorem Żeglugi Śródlądowej w Giżycku w sprawie współdziałania w zakresie bezpieczeństwa żeglugi i porządku publicznego na wodach i terenach przywodnych.

We wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku mł. insp. Przemysław Rawa spotkał się z Dyrektorem Żeglugi Śródlądowej w Giżycku Tadeuszem Zdanowicz w sprawie współdziałania w zakresie bezpieczeństwa żeglugi i porządku publicznego na wodach i terenach przywodnych.
Podczas spotkania omówiono w szczególności tematy dotyczące bezpieczeństwa żeglugi i porządku publicznego na wodach i terenach przywodnych w oparciu o uprawnienia jakie posiadają dane podmioty. Zostały przedstawione informacje dotyczące przepisów Ustawy o żegludze śródlądowej i innych rozporządzeniach. Omówiona została również sytuacja na terenie jezior mazurskich jak i spodziewanym natężeniu ruchu na Kanale Giżyckim (Łuczańskim) z uwagi na trwające prace remontowe na kanale Niegocińskim.
Spotkanie to było okazją do wymiany informacji w zakresie współpracy w działaniach mających wpływ na bezpieczeństwo w ruchu wodnym. Każdy z uczestników mógł wyrazić swoją opinię w tym zakresie. Informacje te są przydatne do wypracowania rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa nad wodą zarówno przez mieszkańców, jak i turystów.
Źródło: KPP w Giżycku
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Maki #2266263 | 188.146.*.* 15 cze 2017 09:09

  Łuczańskim..Proszę poprawić.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages