Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

„Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba...”

2017-06-05 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-05 12:01:59)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Jak dobrze być dzieckiem! - pomyślałby niejeden dorosły. Beztroskie życie, skupione w większości na zabawie - w zasadzie tak można żyć!

Jak dobrze być dzieckiem!- pomyślałby niejeden dorosły. Beztroskie życie, skupione w większości na zabawie- w zasadzie tak można żyć! A czym by była szkoła bez dzieci? Pustym i martwym budynkiem, bo przecież całe życie i energię w roku szkolnym zawdzięczamy uczniom.

Z okazji 1 czerwca w Wilkasach na dzieci czekało dużo atrakcji, na początku wspólnie ze Szkołą Podstawową wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii „Jak nie czytam jak czytam” i wspólnie z młodszymi kolegami zagłębili się w czytaniu swoich ulubionych książek, biorąc udział przy okazji w biciu Rekordu Guinnessa w zbiorowym czytaniu.

Następnie z powodu złej pogody rozgrywki nie mogły się odbyć na obiektach AZS Wilkasy, uczniowie wzięli udział w międzyklasowej rywalizacji w piłkę nożną na hali sportowej. Na osłodę dnia dziecka wszyscy uczniowie dostali lody i słodkie rogaliki.

Dzieciom często się życzy, aby nie dorastały i jak najdłużej pozostały dziećmi. Coś w tym jest, dlatego Naszym kochanym milusińskim życzymy wielu przygód, niezapomnianych chwil, niezastąpionych przyjaciół, głowy pełnej pomysłów i pogody ducha, która nigdy nie gaśnie.

Gimnazjum w Wilkasach

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages