Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Dzień Dobrych Uczynków

2017-05-24 12:13:09 (ost. akt: 2017-05-24 12:14:01)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Wasze poparcie różnych akcji charytatywnych dało dowód temu, iż razem potrafimy wiele zdziałać. To piękne świadectwo tego, że wierzycie, iż Dzień Dobrych Uczynków trwa nie 24 godziny lecz 365 dni w roku.

19 maja 2017 r. był Dniem Dobrych Uczynków. Czasami nie trzeba wiele, by spowodować, żeby druga osoba poczuła się lepiej. Wystarczą proste, życzliwe gesty i słowa, które mogą wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Wilkasach przedstawili na zdjęciach kilka propozycji czynów prostych i zwykłych ale jakże potrzebnych, by nasze życie było radośniejsze. Jednak to nie tylko ten jeden dzień lecz cały rok pokazał, że nie jesteśmy obojętni na potrzeby i los innych ludzi.

Podsumujmy cały rok 2016/2017. Wasze poparcie różnych akcji charytatywnych dało dowód temu, iż razem potrafimy wiele zdziałać. Akcja "Góra Grosza", zbieranie nakrętek dla Stasia, pomoc schronisku w Bystrym, zbiórka książek do biblioteki w MOS czy też prężnie działający wolontariat to piękne świadectwo tego, że wierzycie, iż Dzień Dobrych Uczynków trwa nie 24 godziny lecz 365 dni w roku.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages