środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Wymagający i zdecydowany czy łagodny i wyrozumiały? Jaki ma być SuperBelfer 2017?

2017-05-11 11:29:12 (ost. akt: 2017-05-22 09:41:07)

Autor zdjęcia: Arch. GO

Wymagający i zdecydowany czy łagodny i wyrozumiały? A może kreatywny? Nauczyciel, którego wspominasz najcieplej. Kto zasługuje na tytuł SuperBelfra? Znasz kogoś takiego? Więc zgłoś jego kandydaturę! Od naszych Czytelników otrzymujemy kolejne zgłoszenia.

Pani Agnieszka ćwierć wieku temu trafiła pod skrzydła nauczycielki, którą wspomina do tej pory.
— Nie chodziłam do przedszkola, więc szkoła budziła we mnie lęk. Trafiłam jednak pod opiekę wspaniałej nauczycielki, która tak potrafiła zaangażować dzieci w życie szkoły, że szybko zapomniałam o początkowych bolączkach — opowiada trzydziestolatka. — Dbała o każdy szczegół naszego życia, organizowała popołudniowe party, zabierała na wycieczki.

Jedną ze sławniejszych imprez, które przygotowała, była „Bitwa małp”. Inspiracja przyszła z książki, którą jedna z uczennic przyniosła na lekcje.
— Były w niej opisane różne gatunki i zachowania małp. Pani Bożena kazała każdemu przynieść po kiści bananów, które porozwieszaliśmy na dużym placu zabaw. Potem podzieliła nas na dwa obozy. Pamiętam, że byłam wtedy w orangutanach — śmieje się była uczennica.

— Naszym zadaniem było przejąć jak najwięcej owoców z pola przeciwnika. Wiele się wtedy dowiedziałam o gatunkach i zachowaniu małp. Dla mnie superbelfer to właśnie ktoś taki, kto wiedzę potrafi przekazać w sposób niekonwencjonalny — podkreśla pani Agnieszka.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017?
Wystarczy wysłać e-maila (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowoścl w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mailowy: gizycko@gazetaolsztynska.pl.

Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca do godz. 12. Zwycięzcy zostaną przedstawieni na łamach „Gazety Giżyckiej".
ap

Regulamin plebiscytu
http://gazetaolsztynska.pl/429564,Regulamin-plebiscytu-na-Super-Belfra-2017.html/

Kategoria: szkoły podstawowe


Kategoria: szkoły ponadpodstawowe


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages