Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Łzy wycierane ukradkiem…

2017-03-12 11:16:51 (ost. akt: 2017-03-12 11:20:20)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

„My nigdy nie czekamy na podziękowania, czy wyróżnienia – mówią uczennice, ale było nam bardzo miło, gdy usłyszałyśmy od tylu znanych i wspaniałych osób, jak nasza praca jest ważna i potrzebna. Zawsze będziemy pomagać tym, którzy tej pomocy będą potrzebować.”

Kolejna gala wolontariatu już za nami. Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach kolejny już raz gościli w Gimnazjum nr 1 w Giżycku, gdzie odbyło się podsumowanie działań wolontariatu. Podziękowania, dyplomy i wiele pięknych, życzliwych słów pod adresem wolontariuszy skierowali zaproszeni goście: burmistrz, dyrektorzy szkół, nauczyciele.

Program wzbogacony o występy artystyczne o tematyce miłości, przyjaźni, oddania drugiemu człowiekowi sprawił, że atmosfera była bardzo podniosła. Wolontariuszki przyznały, że nie jeden raz łezka im się w oku zakręciła. „My nigdy nie czekamy na podziękowania, czy wyróżnienia – mówią uczennice, ale było nam bardzo miło, gdy usłyszałyśmy od tylu znanych i wspaniałych osób, jak nasza praca jest ważna i potrzebna. Zawsze będziemy pomagać tym ,którzy tej pomocy będą potrzebować.”

Anna Pażyszek

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages