Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Zapraszamy na targi edukacyjne - sala Biłas&Synowie na Pasażu Portowym, godz. 9-15

2017-03-23 09:05:00 (ost. akt: 2017-03-23 09:07:57)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku oraz firma TiM z Radomia zapraszają przede wszystkim uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych zarówno z Giżycka, jak i całego regionu warmińsko-mazurskiego, przede wszystkim subregionu ełckiego na Targi Edukacyjne Szkół Wyższych Giżycko 2017, które odbędą się w czwartek 23 marca w sali konferencyjnej Biłas&Synowie na Pasażu Portowym. Targi rozpoczną się o godz 9 i potrwają do 15.

— Zebraliśmy całą śmietankę szkół warszawskich — mówi Tomasz Magnowski, jeden z organizatorów przedsięwzięcia, doradca zawodowy. — Będą m.in. najlepsze uczelnie prywatne: Akademia Koźmińskiego, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, a także Wojskowa Akademia Techniczna, Uniwersytet i Politechnika z Białegostoku, a także Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Akademia Morska w Gdyni.

W ramach Targów odbywać się będą wykłady, które prowadzić będą doradcy zawodowi. Na stanowiskach komputerowych będzie możliwość wykonania Komputerowych Testów Kariery.

— Ze względu na stałe zainteresowanie uczelniami technicznymi i pozatechnicznymi imprezę dostosowaliśmy do potrzeb maturzystów z różnych szkół — zapewniają organizatorzy z CKZiU w Giżycku. — Pełna informacja o uczelni zgromadzona w jednym miejscu i czasie pozwala młodym ludziom wybrać odpowiednią szkołę wyższą oraz sprecyzować kierunek dalszego kształcenia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Fan-Tomas #2207604 | 89.229.*.* 23 mar 2017 13:11

    A Jowita ze śląska będzie? Może warto przyjść...

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages