środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

III Bal Charytatywny Szkoły Podstawowej w Spytkowie

2017-02-27 09:22:13 (ost. akt: 2017-02-27 11:55:19)

Autor zdjęcia: Justyna Skura

11 lutego 2017 r. w restauracji Hotelu Tajty odbył się III Bal Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie.

Kolejny Bal Charytatywny za nami…
W sobotę 11 lutego 2017 r. w restauracji Hotelu Tajty odbył się III Bal Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie. Honorowy Patronat nad balem objęła Senator Rzeczpospolitej Polskiej, Pani Małgorzata Kopiczko i Wójt Gminy Giżycko, Pan Marek Jasudowicz.

W tym roku na balu bawiło się 178 osób. Wśród gości byli rodzice, nauczyciele i wszyscy przyjaciele szkoły, którzy lubią dobrą zabawę i chcieli zaangażować się w pomoc na rzecz zorganizowania wycieczki dla naszych uczniów. Roztańczonemu towarzystwu przygrywał do godziny 4 rano pan Jacek Wrzosek.

Celem balu jest integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły i przede wszystkim gromadzenie środków finansowych na szkolne wycieczki.

Uroczystość otworzyli pan Jarosław Gałęzowski oraz pani Dorota Maliszewska, którzy powitali gości i podziękowali wszystkim uczestnikom za przybycie, zachęcili do licytacji i zabawy.
Posileni przepyszną kolacją goście momentalnie zapełnili salę taneczną. W miarę upływu czasu atmosfera stawała się coraz bardziej rodzinna. Na parkiecie nie ubywało par, wręcz przeciwnie – kolejne zabawy angażowały więcej osób. Wspaniały nastrój nie opuścił zebranych aż do końca imprezy.

W trakcie balu głos zabrał Dyrektor SP w Spytkowie pani Justyna Kudła-Skura, która podziękowała za tak liczne przybycie i zachęciła do wzięcia udziału w aukcji.

Atrakcją wieczoru była licytacja, którą z humorem poprowadzili pani Barbara Niedziejko i pan Wiesław Steć. Goście wzięli udział w loterii fantowej oraz skorzystali z Fotobudki, z której całkowity dochód został przeznaczony na szkołę.

Wydarzenie to przyniosło rekordową kwotę 14.754,66 zł. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na wycieczkę dla uczniów naszej szkoły.

Zadowoleni z karnawałowej imprezy goście na pożegnanie wyrazili chęć udziału w kolejnym Balu Charytatywnym Szkoły Podstawowej w Spytkowie.

W imieniu Rady Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej w Spytkowie serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę osób, które nie szczędziły sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Spytkowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages