Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Henry David’s Gun zagrają na domówce

2017-02-14 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-14 12:22:04)

Lubisz muzykę filmową, akustyczną? Taką w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver? Posłuchaj zatem Henry David’s Gun. Co więcej, możesz nie tylko posłuchać, ale zobaczyć trio na żywo w Giżycku.

Być może są tacy, którzy już słuchali tej ekipy podczas koncertu w Caffe Crema. Tym razem przyjadą do Giżycka z niecodziennym przedsięwzięciem muzycznym- House Gig. Cóż to takiego? Nic innego jak koncert... w mieszkaniu. W Giżycku taka wyjątkowa muzyczna "domówka" odbędzie się w piątek 24 lutego.

Warto spieszyć się ze zgłoszeniem, bowiem może w niej wziąć udział tylko 30 osób- reszta zostanie odesłana. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu na pewno do twoich rąk trafi kapelusz, do którego wrzucisz tyle ile będziesz chciał. Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – pieniądze trafią do zespołu). Weź ze sobą kapcie, poduszkę do siedzenia, wyłącz dźwięk w telefonie, weź coś do picia/ jedzenia i wpadaj na imprezę. Na koncert można wejść od godz 20, zacznie się o godz. 20.30.

Chcesz znać szczegóły, dowiedzieć się gdzie odbędzie się koncert? Napisz emaila na adres: borowka.music@gmail.com.

Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages