Sobota, 21 stycznia 2017. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Jarosław Kaczyński zniesławiony w Giżycku?

2017-01-10 12:15:52 (ost. akt: 2017-01-10 12:19:16)
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Autorowi plakatów zniesławiających Jarosława Kaczyńskiego, które zostały rozwieszone w Giżycku, może grozić kara pozbawienia wolności.

Na słupach ogłoszeniowych w Giżycku pojawiły się plakaty, na których prezes Prawa I Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przedstawiony jest z charakterystycznym dla osób podejrzanych czarnym paskiem zasłaniającym oczy.

Kontrowersyjny plakat oburzył jednego z mieszkańców Giżycka, który zgłosił sprawę na policję. — Otrzymaliśmy zgłoszenie 3 stycznia. Funkcjonariusze zajęli się sprawą, a materiały przekazali prokuraturze, która miała zdecydować o dalszych losach sprawy — mówi Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Jakie kroki podjęli giżyccy prokuratorzy? — Prokurator zdecydował o wszczęciu postępowania w sprawie znieważenia. Sprawy może grozić za ten czyn kara grzywny lub pozbawiania wolności — mówi Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury — zazwyczaj takie sprawy ścigane są na wniosek osoby prywatnej, ale prokurator może podjąć decyzję i wszczęciu postępowania z urzędu. Tak też jest w tym przypadku — dodaje. Jak na razie nie ustalono tożsamości sprawcy.

Michał Krawiel
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (219) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. grad #2163851 | wczoraj, 11:11

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. KOD = kijowski okrada durni

 2. gras #2163849 | wczoraj, 11:09

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. skad tyle chamstwa ? Skad tyle smrodu ? To plakatuja wyznawcy kodu

 3. miko #2160578 | 93.89.*.* 15 sty 2017 21:30

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. a ci co plakaty wieszali to ile zarobili ,obciążyć podatkiem i na WARSZAWSKĄ do pudła,nie dają ciała

 4. miko #2160575 | 93.89.*.* 15 sty 2017 21:27

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. podobało wam się rządzenie PO,bo większości narodu polskiego nie,

  1. Patriota #2160262 | 31.135.*.* 15 sty 2017 12:45

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu) A tak nawiasem, to kiedy i gdzie POwcy dotrzymali obietnic?! A wy kodowcy to kubeczki w ręce i rura na ulicę na zbiórkę, ratujcie swojego mateuszka!!

  Pokaż wszystkie komentarze (219)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages