Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Nowy wóz dla OSP Kruklanki

2017-01-04 08:51:08 (ost. akt: 2017-01-04 08:55:25)
Wójt Bartłomiej Kłoczko podpisuje umowę na dofinansowanie projektu, w ramach którego zostanie zakupiony wóz strażacki dla OSP Kruklanki

Wójt Bartłomiej Kłoczko podpisuje umowę na dofinansowanie projektu, w ramach którego zostanie zakupiony wóz strażacki dla OSP Kruklanki

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

W czwartek 29 grudnia w Olsztynie podpisano umowy na dofinansowanie 24 projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego WiM 2014-2020. Gmina Kruklanki podpisała umowę na dofinansowanie projektu "Zabezpieczenie Warmii i Mazur przed wystąpieniem i skutkami klęsk żywiołowych oraz katastrof ekologicznych poprzez doposażenie jednostek straży pożarnej w specjalistyczny sprzęt".

Oznacza to, że dla OSP zostanie zakupiony nowy wóz strażacki, który niewątpliwie pomoże i ułatwi pracę podczas wszelkich akcji.

Będzie to ciężki bojowy samochód ratowniczo-gaśniczy z wyposażeniem. Wartość projektu opiewa na 800 tys. zł, z czego wartość dofinansowania stanowi 680 tys. zł, czyli 85 procent.

Do OSP trafi średni bojowy samochód ratowniczo-gaśniczy z wyposażeniem. Wóz, którym obecnie dysponują druhowie w Kruklankach trafi do remizy w Jeziorowskich.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages