Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Projekt Boże Narodzenie w Gimnazjum nr 1

2017-01-02 09:03:37 (ost. akt: 2017-01-02 09:06:58)

Autor zdjęcia: Gimnazjum nr 1 w Giżycku

W Gimnazjum nr 1 zawsze przygotowujemy szkołę do powitania świąt Bożego Narodzenia. Staramy się, żeby cała społeczność szkolna brała udział w tworzeniu świątecznej atmosfery.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 zgodnie z coroczną tradycją szkoły pod opieką p. Adriana Burzyńskiego przygotowali przedstawienie świąteczne. W tym roku występ niósł za sobą przesłanie najważniejszych wartości świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy przypomnieli, że święta to nie tylko czas prezentów i zaspokajania swoich potrzeb. Występem udowodnili potrzebę podtrzymywania tradycji, a przede wszystkim podkreślili rolę rodziny i bliskich.

Przesłanie takie padło także z ust dyrekcji szkoły. Pani Marina Rudis-Rodak odczytała wzruszającą historię, w której dała do zrozumienia, że pozornie zwykły gest może okazać się tym najważniejszym, a wspólnie spędzona chwila z bliskimi stanie się bezcenna.

Do powitania świąt Bożego Narodzenia włączyli się także uczniowie, którzy uczestniczyli w świątecznych konkursach.
Dowodem były piękne, pachnące i smaczne pierniczki z klas I, przestrzenne choinki od uczniów klas II i ekologiczne stroiki od uczniów klas III. Nasza młodzież nie zapomniała również o ptakach. To właśnie karmę dla ptaków zawiesiliśmy na najbliższych drzewach.

Gimnazjum nr 1 w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Źródło: SP1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages