Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Chińska przygoda

2016-12-26 13:10:33 (ost. akt: 2016-12-26 13:11:11)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Azjatycka Olimpiada Kreatywności była dla nas wielką przygodą, której nie zapomnimy do końca życia. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc, którą otrzymaliśmy od Państwa.

Jako drużyna kreatywnej młodzieży pod patronatem Publicznego Gimnazjum w Wilkasach dnia 5 grudnia wyruszyliśmy ku początkowi naszej chińskiej przygody.

Dotarcie na miejsce zajęło nam długie godziny. We wtorek po południu byliśmy w Pekinie. Miasto oraz hotel zapierały dech w piersiach. Zwiedziliśmy wiele słynnych zabytków reprezentując przy tym nasze miasto Giżycko oraz Gminę. Chińska Olimpiada Kreatywności rozpoczęła się dla nas już w piątek rano, kiedy otrzymaliśmy treść kluczowego dla naszego wyjazdu wyzwania dwudziestoczterogodzinnego. Pracowaliśmy nad rozwiązaniem problemu smogu na świecie, musieliśmy wynaleźć działającą maszynę oraz zaprezentować plakat przedstawiający jej działanie.

Całość przebiegła pomyślnie i humorystycznie. Kolejnego dnia, w niedzielę czekało nas wyzwanie na już. Zadanie polegało na zbudowaniu konstrukcji wolnostojącej w cztery minuty. Kiedy w poniedziałek ogłoszono wyniki, okazaliśmy się być najlepszymi uczestnikami wyzwania. Sukces bardzo nas ucieszył, do rodzinnego miasta wróciliśmy jako nowe, jeszcze bardziej kreatywne osoby.


Azjatycka Olimpiada Kreatywności była dla nas wielką przygodą, której nie zapomnimy do końca życia. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc, którą otrzymaliśmy od Państwa.
Dlatego pragniemy serdecznie podziękować za wszelkiego rodzaju wsparcie, które otrzymaliśmy.
Wielkie wyrazy wdzięczności i niech moc kreatywności będzie z Państwem!

Dziękujemy!
unDIcided


Polub nas na Facebooku:

Źródło: gimnazjumWilkasy

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages