Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Groził matce, wyzywał ją, odpowie przed sądem

2016-12-09 12:34:03 (ost. akt: 2016-12-09 12:39:03)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który znęcał się nad swoją matką. Agresor będąc pod wpływem alkoholu wyzywał kobietę, niszczył wyposażenie mieszkania oraz groził pozbawieniem życia. 38- letniego agresora z Giżycko policja zatrzymała w czwartek, 8 grudnia.

Wc czwartek kilka minut przed godziną 20. giżyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z rodzin na terenie Giżycka. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce ustalili, że 38-letni mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu, bez powodu zaczął wykrzykiwać wulgaryzmy pod adresem matki. Agresor niszczył wyposażenie mieszkania oraz groził matce mówiąc, że ją zabije. Jednym sposobem by zapewnić kobiecie spokój i bezpieczeństwo było odseparowanie awanturnika od pokrzywdzonej. 38-latek trafił do policyjnego aresztu.

Interweniujący funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą Niebieskiej Karty. Teraz będą sprawdzać sytuację rodziny.


Zgodnie z art. 207 kodeksu karnego, kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostająca w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
źródło: KPP Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages