Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wyjazd służbowy policjanci zakończyli w rowie

2016-12-06 16:44:33 (ost. akt: 2016-12-06 16:47:22)

Nad ranem we wtorek 6 grudnia doszło do kolizji w Mazuchówce. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem, auto dachowało w rowie. Samochodem marki Kia Ceed jechało pięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

Żaden policjant nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze jechali z Olecka na spotkanie służbowe w Olsztynie nieoznakowanym służbowym samochodem. Przyczyną dachowania była utrata panowania nad pojazdem.

Z tego samego powodu we wtorkowy poranek na dachu w przydrożnym rowie w Sucholaskach znalazł się samochód osobowy. Na szczęście i tu nikomu nic się nie stało.

Również 6 grudnia miejscowości Kruklanki przy wyjeżdzie z ronda utknął samochód ciężarowy, który nie mógł wjechać pod górę. Utrudnienia trwały kilka minut. W tej chwili ruch na drogach odbywa się płynnie.Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przy kierowaniu pojazdami. Szczególnie ważne jest dostosoawnie prędkości do warunków panujących na jezdni oraz zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.
Przypominamy, że droga hamowania na mokrej lub oblodzonej nawierzchni znacznie się wydłuża. Dostosujmy zatem prędkość do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że w dużej mierze bezpieczeństwo zależy od nas samych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages