Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podłogi i drzwi mają swoje mody

2016-12-02 11:08:50 (ost. akt: 2016-12-02 11:29:24)
Ewa Kopała, właścicielka firmy Kopalus

Ewa Kopała, właścicielka firmy Kopalus

Autor zdjęcia: S.K.

Firma Kopalus – Podłogi Drewniane, Panele, Tarasy - istnieje na rynku prawie dziesięć lat. Od trzech lat ma swoją siedzibę przy al. 1 Maja 17. To powszechnie znany kompleks z salonem samochodowym, meblami, artykułami wyposażania wnętrz i AGD. Adres znany chyba wszystkim mieszkańcom.

— Zapraszamy wszystkich, którzy wyposażają swoje mieszkania, remontują, wprowadzają zmiany – mówi Ewa Kopała, właścicielka firmy. — Ceny są przystępne, konkurencyjne.

Firma Kopalus związana z ogólnokrajową siecią DDD – Dobre Dla Domu oferuje podłogi, panele i parkiety, drzwi oraz usługi układania podłóg, montowania drzwi. W ofercie są również wszelkie dodatki jak listwy, lakiery, oleje itp.

Firma Kopalus mieści się w Giżycku przy al. 1 Maja 17

W stałej ofercie są renomowane firmy, ale Kopalus podejmuje się również sprowadzania wybranych przez klienta produktów obecnych na rynku polskim, a niekonicznie dostępnych w danej chwili w sklepie. Dotyczy to zarówno podłóg drewnianych, paneli jak i drzwi. Ceny w zależności od producenta, ale warunki płatności do uzgodnienia. Współpraca z siecią DDD owocuje licznymi promocjami, o które warto pytać.

— Jeżeli trzeba u klienta zrobić niezbędne pomiary, ocenić jakość posadzki przed ułożeniem podłogi również to wykonamy – zapewnia Ewa Kopała. - Oferujemy kompleksowe usługi w dogodnych dla klientów terminach.

Podłogami i drzwiami – co może dla wielu osób okazać się zaskoczeniem, ale podobnie jak wieloma dziedzinami naszego życia – kierują mody. Są lata, że lepiej sprzedają się panele i drzwi ciemne, ale teraz jest czas elementów jasnych.

— Dominują teraz kolory białe, szare, jasne — komentuje właścicielka firmy Kopalus. — W podłogach drewnianych lakier zastępowany jest specjalnym olejem, który ma podobne właściwości, ale lepiej podkreśla cechy naturalnego drewna. Modne są wysokie białe listwy przypodłogowe, dęby bielone. Był czas na ciemne podłogi, teraz jest odwrotnie.

Wszelkie produkty używane przy instalowaniu i malowaniu podłóg mają atesty ekologiczne i nie powinny szkodzić zdrowiu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages