Czwartek, 19 kwietnia 2018. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Akcja "Znicz" - utrudnienia na drogach

2016-10-28 18:00:00 (ost. akt: 2016-10-27 10:20:25)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Jak co roku giżyccy policjanci prowadzić będą działania pod kryptonimem „Znicz”. Od 28 października do 2 listopada na drogach powiatowych,
 a także miejskich i gminnych będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu.

Samochody osób, które nie będą stosowały się do regulacji, będą usuwane z dróg na koszt właścicieli. Warto więc zwracać uwagę na znaki drogowe i nie jeździć "na pamięć".

Giżycko
Na al. 1 Maja - od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do ronda Solidarności - będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi.
 Ten sam zakaz będzie na Obwodowej, od skrzyżowania z al. 1 Maja do skrzyżowania z ul. Dworską.

Na ul. Królowej Jadwigi, odcinek od skrzyżowania z ul. Wodociągową w kierunku skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego po prawej stronie będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (nie dotyczy zatok). Taki zakaz będzie również obwiązywał na  odcinku ulicy Wodociągowej, od ronda do al. 1 Maja. 


Warto wiedzieć, że na terenie położonym pomiędzy kościołem pw. Św. Anny a cmentarzem będzie zorganizowany parking.
 Na ul. Leśnej, od skrzyżowania z ul. Poziomkową, będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu, jak również zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi. Warto mieć na uwadze, że na ul. Węgorzewskiej będzie obowiązywał zakaz skrętu w ul. Leśną. Dojazd do cmentarza będzie możliwy jedynie  od ul. Obwodowej.
 

Gminny Zakład Komunalny zmieni rozkład jazdy autobusów, umożliwiając  dojazd do cmentarza miejskiego.  W okolicach cmentarza na al. 1 Maja zostaną zorganizowane przystanki autobusowe.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages