Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Rodzinny Piknik "Gwiezdne Miasteczko"

2016-08-20 09:00:00 (ost. akt: 2016-08-20 08:56:53)
Piknik odbędzie się w sobotę na plaży miejskiej

Piknik odbędzie się w sobotę na plaży miejskiej

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

W sobotę 20 sierpnia na plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin odbędzie się Piknik Rodzinny "Gwiezdne Miasteczko". Impreza rozpocznie się o godz. 14. Organizatorzy akcji przygotowali z myślą o uczestnikach, przede wszystkich tych najmłodszych, mnóstwo atrakcji.

Będzie m.in. mobilne planetarium- bezpłatny spektakl gwiazd, przedstawienie teatralne "Punch & Judy" w wykonaniu formacji artystycznej A3Teatr. Na plaży nie zabraknie wspólnych zabaw w iście sportowej atmosferze. Odbędzie się trening piłkarski, prezentacja sekcji sportowych działających przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz szkółki tenisowej Active Tenis. Podczas tej części programu "Gwiezdnego Miasteczka" odbędzie się wanży punkt programu.

To akcja charytatywna- licytacja piłki koszykowej z podpisami sportowców (m.in. Marcina Gortata). Wszystkie atrakcje, które oferuje "Gwiezdne Miasteczko" są bezpłatne, warto jednak mieć ze sobą w sobotę parę groszy, by dorzucić swoją cegiełkę do walki o zdrowie małego chłopca, bowiem zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na leczenie giżycczanina, Bartusia Frączka.


Na plaży zagości ponadto Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie- będzie pokaz pirotechniczny, pokaz sprzętu techniki kryminalistycznej i wiele, wiele innych, wartych uwagi atrakcji. Do przedsięwzięcia włączą się również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, żołnierze 15 GBZ w Giżycku oraz ratownicy MOPR. Na uczestników pikniku czeka również muzyka, na scenie bowiem pojawi się zespół Zejman i Garkumpel wraz z grupą taneczną Sista Crew z Wrocławia, którzy porwą publiczność w morski świat spektaklem "Bałtycka wyprawa Neptuna". To tylko ogólny zarys imprezy. Wykorzystajcie końcówkę lata do zabawy na plaży, bądźcie.

Impreza potrwa do godz. 17.50. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski, patronat nad zabawą objął burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages