Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Pochwal się swoim psem i kotem!

2016-07-28 08:47:22 (ost. akt: 2016-08-31 20:35:03)

Autor zdjęcia: www.pixabay.pl

Konkurs na Superpsa i Superkota 2016 to świetna okazja, żeby pochwalić się swoimi pupilami. Bo, jak wiadomo, zwierzak domowy jest prawdziwym przyjacielem. Czekamy na zdjęcia waszych pupili!

Zachęcamy innych właścicieli czworonogów do wysyłania zdjęć swoich psiaków i kotów, bo wiemy, że te zwierzaki potrafią sprawić wiele radości, dlatego zachęcamy do udziału w naszym plebiscycie.

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na adres mailowy: gizycko@gazetaolsztynska.pl

W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016.

W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.

Nadesłane zdjęcia zostaną ponumerowane i umieszczone na naszej stronie gizycko.wm.pl Uwaga! Na jednym zdjęciu powinien znajdować się jeden pies lub jeden kot.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowani w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages