Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Która szkoła jazdy okaże się najpopularniejsza? Głosowanie tylko do 31 lipca

2016-07-29 07:00:00 (ost. akt: 2016-07-31 19:17:34)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

O tym, jak ważne jest szkolenie, wie każdy, kto uczył się jeździć. Co decyduje o tym, że wybieramy tę a nie inną szkołę?

— Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali już z kursów — mówi nasz czytelnik. — Dla mnie najważniejsza była zdawalność, zanim zdecydowałem się na wybór, sprawdziłem, jak to wygląda w poszczególnych szkołach.

Jedne stawiają na elastyczność, inne na doświadczenie instruktorów. Przepisów na sukces szkoły i jej kursantów na egzaminie jest wiele. Która ze szkół nauki jazdy w regionie jest najskuteczniejsza? Pomóżcie nam wybrać najlepszą.

Kończymy plebiscyt „ELka na 5 z plusem”, który ma wyłonić najpopularniejszą szkołę jazdy w regionie. Choć tych dobrych w całym województwie jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie wy.

Głosowanie rozpoczęło się 4 lipca i potrwa do 31 lipca do godz. 23.59. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl. Każdy uczestnik plebiscytu może z niego zrezygnować w dowolnym momencie

Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages