Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Wszyscy chcemy pięknie wyglądać - są miejsca, gdzie nam w tym pomogą

2016-06-27 11:13:57 (ost. akt: 2016-06-27 10:34:10)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Rok temu, dokładnie 1 lipca, pani Justyna Bielenica z Orłowa otworzyła po raz pierwszy drzwi do swego Salonu Fryzjerskiego, zapraszając w swe progi klientów. Za nią rok ciężkiej pracy, ale i zbierania jej owoców. Salon, który znajduje się w Wydminach przy ulicy Grunwaldzkiej 66/8, cieszy się uznaniem szerokiej grupy mieszkańców jak i turystów.

— Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania salonu — mówi fryzjerka. — Przychodzą do mnie kobiety, mężczyźni, dzieci, w szerokim przedziale wiekowym, również młodzież, osoby starsze. Głównie zdają się na mnie jeśli chodzi o fryzury i raczej są zadowoleni z tego, co im proponuję.

Pani Justyna prowadzi salon sama, a klientów jest tylu, że musi wydłużać godziny pracy. Wraz z sezonem chętnych do skorzystania usług pani Justyny przybywa.
— Teraz jest sezon, więc i klientów jest więcej — mówi. — Trendem są aktualnie kolorowe pasemka, kolory neonowe.
Nawał pracy nie przeszkadza pani Justynie w dalszym rozwoju. Ukończyła szkołę fryzjerską, ale wciąż, co miesiąc, bierze udział w szkoleniach, by stawać się w swoim fachu jak najlepszą.
Salon z Wydmin jest jednym z kandydatów w naszym plebiscycie na Złote Nożyce, czyli najpopularniejszy zakład fryzjerski w powiecie giżyckim.


Z kolei wśród kandydatów do tytułu Złotej Maseczki (najpopularniejszy gabinet kosmetyczny) prym wiedzie giżycki Salon Afrodyta pani Ewy Witek.
Wykwalifikowany, współpracujący ze sobą zespół tworzą: Ewa Witek - prowadząca gabinet, pani Małgosia - stylistka paznokci, która tworzy na dłoniach małe dzieła sztuki, pani Emilia - kosmetyczka oraz pani Helena - stylistka rzęs. Razem panie tworzą przyjazną atmosferę, miejsce, do którego klienci chcą wracać. Zabiegi odbywają się w kameralnych, sterylnych wnętrzach, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Sukces i efekty pracy zapewniają ciągłe szkolenia, pracowitość, perfekcja i dokładność.

Gabinet kosmetyczny Afrodyta powstał siedem lat temu.
— Zaczynałam swoje doświadczenie zawodowe dwanaście lat temu. Wówczas było nas w Giżycku niewiele, branża jednak prężnie się rozwinęła, każdy gabinet ma swoją specyfikę zabiegową, co pozwala na dokonywanie wyboru przez klientów. W naszym salonie specjalizujemy się głównie w kosmetyce estetycznej, bardzo nowoczesnej, dającej widoczne rezultaty. Doświadczenie zawodowe, współpraca z lekarzem i profesjonalny sprzęt pozwala osiągnąć zadowolenie naszych Pań — opowiada właścicielka salonu.

Kiedy klientek jest najwięcej? Kiedy robi się ciepło, wówczas Panie korzystają z zabiegów wyszczuplających, masażu rolkowo-próżniowego, karboksyterapii, odmładzającego hitu tego sezonu GENEO, mezoterapii, a także makijażu permanentnego Long Time Liner - numer jeden na świecie w tej dziedzinie.
— Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie — mówią panie z Afrodyty.


Złota Maseczka i Złote Nożyce
Trwa plebiscyt „Złote Nożyce” i „Złota Maseczka”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejszy salon fryzjerski i kosmetyczny w powiecie giżyckim i regionie warmińsko-mazurskim. Plebiscyt potrwa do 30 czerwca, więc coraz mniej czasu zostało do zakończenia głosowania w naszym plebiscycie. Rankingi prezentujemy na bieżąco w serwisie gizycko.wm.pl, gdzie można sprawdzić, które miejsce zajmuje dany salon fryzjerski lub kosmetyczny.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages