Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Zostań Dziewczyną Lata 2016!

2016-06-23 10:00:00 (ost. akt: 2016-08-14 19:36:58)

Autor zdjęcia: lauralucia/rgbstock.com

Uwaga, dziewczyny! Czekamy na Was! Wybierzcie swoje najlepsze zdjęcie i wyślijcie je do nas. Szukamy Dziewczyny Lata 2016 naszego tygodnika oraz "Gazety Olsztyńskiej".

Tegoroczny plebiscyt będzie przebiegał nieco inaczej, niż poprzednie. Przede wszystkim będzie się składał z dwóch etapów, po drugie jego finałem będzie kalendarz, w którym znajdzie się 12 pań, które zdobędą największą liczbę głosów w drugim etapie. Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 14 sierpnia.

Wtedy wyłonimy Dziewczynę Lata danego powiatu. Do etapu drugiego zostaną zakwalifikowane kandydatki, które w głosowaniu na szczeblu powiatowym zajęły trzy pierwsze miejsca, za wyjątkiem Olsztyna, Elbląga i Ełku, gdzie zakwalifikowanych zostanie po pięć kandydatek. Dodatkowo zostanie zakwalifikowanych 15 kandydatek, które otrzymały łącznie największą liczbę głosów w rankingu na szczeblach powiatowych, niezależnie od tego, które miejsce zajęły w rankingach powiatowych. Do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym.

W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego".

12 kandydatek z największą liczbą głosów znajdzie się w kalendarzu na 2017 rok.

Aby zgłosić się do plebiscytu Dziewczyna Lata 2016, wystarczy wysłać swoje zdjęcie ( nie może przekraczać 5 MB) na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl

W temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna Lata 2016.

W treści prosimy wpisać dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu. Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych.

O tytuł Dziewczyny Lata 2016 mogą walczyć kandydatki w wieku od 18 do 30 lat.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages